Оплата

Післяплатою - при отриманні товару у відділенні Нової Пошти, клієнт оплачує вартість замовлення, плюс 2% від вартості замовлення і 20 грн за переказ готівкових коштів.

Післяплатою - при отриманні товару від кур'єра Нової Пошти, клієнт оплачує вартість товару і адресну доставку, плюс 2% від вартості замовлення і 20 грн за переказ готівкових коштів. (Дана послуга діє тільки у великих містах України, де населення составлет більше 1 млн).

По передоплаті - на розрахунковий рахунок фірми, по передоплаті (комісія за перерахування грошових коштів - згідно з тарифами вашого банку).

Готівкою:

  • доставка кур'єром (тільки для міст Одеса та Вінниця)
  • самовивіз (тільки для м.Вінниця)

 

 


Доставка - безкоштовна

У відділення Нової Пошти

При замовленні в будній день до 14:00 - відправка в цей же день (при наявності товару на складі відправки).
При оформленні замовлення в вихідний день - відправка товару в найближчий будній день.
Термін доставки транспортною компанією Нова Пошта - від 1 до 3 робочих днів (між великими, неотдаленнимі обласними центрами - 1 день).

Кур'єром по Одесі

Доставка тільки до під'їзду (без підняття на поверх). 
При замовленні в будній день до 13:00 - кур'єр доставить товар в цей же день до під'їзду (при наявності товару на складі-відправки).
При оформленні замовлення в вихідний день - доставка товару в найближчий будній день (при наявності товару на складі).
Доставка товару кур'єром в віддалені райони Одеси (Суворовський і селище Котовського) - тільки у вівторок і п'ятницю в першій половині дня.

Кур'єром по Вінниці

Доставка тільки до під'їзду (без підняття на поверх).
При замовленні в будній день до 15:00 - кур'єр доставить товар в цей же день до під'їзду (при наявності товару на складі).
При оформленні замовлення і доставки в вихідний день - доставка товару в найближчий будній день (при наявності товару на складі).

Кур'єром Нової Пошти до дверей:

Клієнт оплачує повну суму замовлення грошовим переказом на банківський рахунок компанії (100% передоплата).
Клієнт не оплачує доставку товару в місто в якому він проживає, але обов'язково оплачує доставку кур'єра НП до своїх дверей (вартість такої доставки можна порахувати на сайті перевізника), якщо клієнт згоден з вартістю доставки, то сума за доставку товару буде додана у вартість замовлення клієнта.