Оплата

Картою на сайті - при виборі даного способу оплати після натискання кнопки "Оформити замовлення" ви будете переведені на сторінку LiqPay (це захищений канал від ПриватБанку). Всі ваші персональні дані захищені і не передаються за рамки бпнковской системи.

Післяплатою - при отриманні товару у відділенні Нової Пошти, клієнт оплачує вартість замовлення, плюс 2% від вартості замовлення і 20 грн за переказ готівкових коштів.

Післяплатою - при отриманні товару від кур'єра Нової Пошти, клієнт оплачує вартість товару і адресну доставку, плюс 2% від вартості замовлення і 20 грн за переказ готівкових коштів. 

По передоплаті - на розрахунковий рахунок фірми, по передоплаті (комісія за перерахування грошових коштів - згідно з тарифами вашого банку).

Готівкою:

  • доставка кур'єром (тільки для міст Одеса та Вінниця)
  • самовивіз (тільки для м.Вінниця)

 

 


Доставка - безкоштовна

У відділення Нової Пошти

При замовленні в будній день до 14:00 - відправка в цей же день (при наявності товару на складі відправки).
При оформленні замовлення в вихідний день - відправка товару в найближчий будній день.
Термін доставки транспортною компанією Нова Пошта - від 1 до 3 робочих днів (між великими, неотдаленнимі обласними центрами - 1 день).

Кур'єром по Одесі

Доставка тільки до під'їзду (без підняття на поверх). 
При замовленні в будній день до 13:00 - кур'єр доставить товар в цей же день до під'їзду (при наявності товару на складі-відправки).
При оформленні замовлення в вихідний день - доставка товару в найближчий будній день (при наявності товару на складі).
Доставка товару кур'єром в віддалені райони Одеси (Суворовський і селище Котовського) - тільки у вівторок і п'ятницю в першій половині дня.

Кур'єром по Вінниці

Доставка тільки до під'їзду (без підняття на поверх).
При замовленні в будній день до 15:00 - кур'єр доставить товар в цей же день до під'їзду (при наявності товару на складі).
При оформленні замовлення і доставки в вихідний день - доставка товару в найближчий будній день (при наявності товару на складі).

Кур'єром Нової Пошти до під'їзду або до дверей (з підняттям) клієнта:

Якщо Ваше замовлення від 1 грн до 3000 грн (безготівковий розрахунок)

Клієнт оплачує повну суму замовлення грошовим переказом на банківський рахунок компанії (100% передоплата). Оплачується 100% вартість товару. Вартість доставки до під'їзду (двері) оголошується менеджером (оператором) перевізника. На вартість доставки впливає сума Вашого замовлення, габарити замовленого товару, оціночна вартість товару. В такому випадку коли Ваше замовлення менше ніж 3000 грн, рахунок за послуги виставить перевізник.

Якщо Ваше замовлення от 3000 грн і більше (безготівковий розрахунок)

Клієнт оплачує повну суму замовлення грошовим переказом на банківський рахунок компанії (100% передоплата). Оплачується 100% вартість товару + вартість доставки товару за адресою. Доставка з нашого складу в місто (населений пункт) клієнта буде безкоштовною (до сортувального відділення перевізника). Від сортувального центру перевізника за адресою - доставка за рахунок клієнта. Вартість доставки до під'їзду (двері) оголошується менеджером. Так само клієнт може самостійно розрахувати вартість доставки за адресою від сортувального центру перевізника до себе додому. На вартість доставки впливає сума Вашого замовлення, габарити замовленого товару, оціночна вартість товару. У такому випадку клієнт оплачує тільки вартість товару і вартість доставки до його під'їзду (двері).

Якщо Ваше замовлення від 1 грн до 3000 грн (оплата при отриманні товару-післяплата)


Клієнт оплачує доставку товару в місто в якому він проживає, оплачує доставку кур'єра НП до своїх дверей або під'їзду (вартість такої доставки можна порахувати на сайті перевізника) і послугу переказу коштів (2% ої вартості товару + 20 грн). Наприклад, Ваше замовлення на суму 2700 грн + доставка від сортувального відділення перевізника до вашого під'їзду по тарифам перевізника становить 110 грн (це 2810 грн) і + ще 2% від 2700 грн +20 грн. Виходить при замовлений товар на суму 2700 грн з доставкою до вашого під'їзду і оплатою кур'єру транспортної компанії Вам потрібно буде оплатити 2884 грн. Де сума в розмірі 74 грн становить цих 2% від вартості + 20 грн (простіше сказати це ця послуга післяплати з суми замовлення 2700 грн, без урахування вартості доставки).

Якщо Ваше замовлення від 3000 і більше грн (оплата при отриманні товару-післяплата)

Клієнт НЕ оплачує доставку товару в місто в якому він проживає, але оплачує доставку кур'єра НП до своїх дверей або під'їзду (вартість такої доставки можна порахувати на сайті перевізника) і послугу переказу коштів (2% ої вартості товару + 20 грн). Наприклад, Ваше замовлення на суму 3000 грн + доставка від сортувального відділення перевізника до вашого під'їзду по тарифам перевізника становить 110 грн (3110 грн) і + ще 2% від грн +20 грн. Виходить при замовлений товар на суму 3000 грн з доставкою до вашого під'їзду і оплатою кур'єру транспортної компанії Вам потрібно буде оплатити 3190 грн. Де сума в розмірі 80 грн становить цих 2% від вартості + 20 грн (простіше сказати це ця послуга післяплати з суми замовлення 3000 грн, без урахування вартості доставки).

Так само, якщо у Вас немає часу або бажання читати і вникати в усі процеси логістики, Ви можете просто набрати нас в робочий час за безкоштовним телефоном +38 0800 330 575. Або скористатися послугою "Замовити дзвінок" у нас на сайті і наші менеджери з радістю дадуть Вам на Ваші запитання по товару або його доставці до Вас.